1Bd Beach Apartment

10 Othelou, Kato Paphos, Πάφος, Κύπρος - Εμφάνιση στο χάρτη
8.9/10 · 127 σχόλια

Επιπλέον, έχει ξεχωριστή τουαλέτα, ντους και πλυντήριο.

Τοποθεσία

Αρχαιολογικό Μουσείο της Πάφου και η Κατακόμβη Αγίας Σολωμονής βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το 1Bd Beach Apartment με 1 υπνοδωμάτιο. Το κέντρο της πόλης απέχει 25 λεπτά με τα πόδια. Το Υδάτινο Πάρκο Αφροδίτη απέχει επίσης περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα 50 τ.μ.

Δωμάτια

Το 1Bd Beach Apartment προσφέρει στους επισκέπτες μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Φαγητό & Ποτά

Οι παροχές μαγειρέματος περιλαμβάνουν τη μικρή κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο. Ο σταθμός λεωφορείων Kato Paphos είναι επίσης σε απόσταση 900 μέτρων.

Γιατί να επιλέξετε 1Bd Beach Apartment Πάφος

Διαλέξτε δωμάτιο

Βασικές ανέσεις

  • Wi-Fi

  • Κατάλληλο για παιδιά

  • Κλιματισμός

  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Γενικά
  • Wi-Fi
  • Κατάλληλο για παιδιά
  • Κλιματισμός
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
1/5

Διαδίκτυο

  • Wi-Fi

Στάθμευση

  • Χώρος στάθμευσης

Στην κουζίνα

  • Βραστήρας

Παροχές για παιδιά

  • Βρεφικές κούνιες

Στα δωμάτια

  • Κλιματισμός
  • Καθιστικό
  • Ταράτσα
  • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
  • Τραπέζι φαγητού
  • Υπηρεσία σιδερώματος

Στο μπάνιο

  • Πλυντήριο ρούχων

Συσκευές

  • LCD TV

Γενικές εγκαταστάσεις

  • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους

Κατοικίδια

  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Σημαντικές πληροφορίες

Check-in:
από 15:00 έως 23:59
Check-out:
έως 11:00

Εισαγάγετε ημερομηνίες για να δείτε διαθεσιμότητα

Από USD 121 για μια νύχτα
Άφιξη 22 Οκτ 2026
Αναχώρηση 23 Οκτ 2026
Επισκέπτες 2 επισκέπτες

Ενήλικες:

2

Παιδιά:

0
Όλες οι τιμές επαληθεύτηκαν
Πώς επαληθεύσαμε τις τιμές Η ομάδα μας ελέγχει τακτικά τις τιμές για να βεβαιωθεί ότι βλέπετε τις χαμηλότερες διαθέσιμες τιμές. Τις συγκρίνουμε με τιμές ξενοδοχείων και άλλων παρόχων. Εάν εμφανιστούν εκπτώσεις ή προσφορές, οι τιμές στον ιστότοπό μας ενημερώνονται αναλόγως.

Δωμάτια

Προσφορές Περιορισμένη προσφορά
Έως και 20% έκπτωση

Early Bird

Reserve while the right dates are open, then enjoy planning everything that comes after stress-free, step by step.
Έως και 15% έκπτωση

Longer Stays

A few extra nights let you slow down, find favourite spots, and experience the place beyond the highlights.
Έως και 10% έκπτωση

Mobile Rates

Book in a few taps and save a little more for the places, tastes, and moments waiting throughout your stay.

Φωτογραφίες του 1Bd Beach Apartment Πάφος

Η τοποθεσία του 1Bd Beach Apartment Πάφος

10 Othelou, Kato Paphos, Πάφος, Κύπρος

Αξιοθέατα
Καταπληκτικά εστιατόρια
Μεταφορά

Κοντινά μέρη

    Τα σχόλια των πελατών του 1Bd Beach Apartment Πάφος

    Με βάση αξιολογήσεις από αξιόπιστους παρόχους

    8.9 /10
    Έξοχο 127 σχόλια
    Filter Reviews
    Με βάση αξιολογήσεις από αξιόπιστους παρόχους
    Traveler Type
      Γλώσσες
        Review scores
          Μόνος/μόνη Ζευγάρι Οικογένεια Extended group Αναψυχή Επιχείρηση Wonderful: 9+ Good: 7-9 Fair: 5-7 Poor: 3-5 Very poor: 1-3
          ...

          Γράψτε σχόλιο

          Πότε ταξιδέψατε;

          Η βαθμολογία σας

          Πολύ κακό
          Εξαιρετκό

          Τα στοιχεία σας

          Από πού είστε;
          Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.

          Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

          Προσπαθήστε ξανά.

          Δημοφιλή ξενοδοχεία σε Πάφος

          Βρείτε το ιδανικό σας ξενοδοχείο σήμερα

          Νόμισμα
          • USD Δολάριο ΗΠΑ
          • EUR Ευρώ
          • GBP Λίρα στερλίνα
          • AUD Δολάριο Αυστραλίας
          • CAD Δολάριο Καναδά
          • BRL Ρεάλ Βραζιλίας
          • CNY Γουάν Κίνας
          • CZK Κορόνα Τσεχίας
          • DKK Κορόνα Δανίας
          • HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ
          • ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ
          • JPY Γεν Ιαπωνίας
          • MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας
          • NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας
          • NOK Κορόνα Νορβηγίας
          • PLN Ζλότι Πολωνίας
          • RON Νέο λέου Ρουμανίας
          • RUB Ρούβλι Ρωσίας
          • SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας
          • SGD Δολάριο Σιγκαπούρης
          • ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής
          • KRW Νοτιοκορεατικό γουόν
          • SEK Κορόνα Σουηδίας
          • CHF Ελβετικό φράγκο
          • TRY Τουρκική λίρα
          • UAH Χρίβνια Ουκρανίας
          • ARS Argentina, Peso
          • THB Μπατ Ταϊλάνδης
          Επιλογή γλώσσας
          100% Αληθινά Σχόλια
          Εισαγάγετε ημερομηνίες για να δείτε διαθεσιμότητα
          Από USD 121 για μια νύχτα
          Άφιξη 22 Οκτ 2026
          Αναχώρηση 23 Οκτ 2026
          Επισκέπτες 2 επισκέπτες

          Ενήλικες:

          2

          Παιδιά:

          0
          Όλες οι τιμές επαληθεύτηκαν
          Πώς επαληθεύσαμε τις τιμές Η ομάδα μας ελέγχει τακτικά τις τιμές για να βεβαιωθεί ότι βλέπετε τις χαμηλότερες διαθέσιμες τιμές. Τις συγκρίνουμε με τιμές ξενοδοχείων και άλλων παρόχων. Εάν εμφανιστούν εκπτώσεις ή προσφορές, οι τιμές στον ιστότοπό μας ενημερώνονται αναλόγως.
          Άφιξη και αναχώρηση
          22 Οκτ 2026
          —
          23 Οκτ 2026
          Επισκέπτες
          2 επισκέπτες
          Είμαστε εδώ για να βοηθήσουμε
          Γεια σας! Έχετε απορίες; Στείλτε μας μήνυμα. Η ομάδα μας θα χαρεί να σας βοηθήσει.
          Τα στοιχεία σας:
          Θέμα:
          Μήνυμα:
          Thank you for your message. Θα επικοινωνήσουμε σύντομα μαζί σας!
          Το μήνυμά σας δεν παραδόθηκε
          Σημαντικές πληροφορίες
          1Bd Beach Apartment
          Check-in:
          από 15:00 έως 23:59
          Check-out:
          έως 11:00